Porażka w pierwszym meczu sparingowym

• autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2013-08-19 09:16

W pierwszym meczu kontrolnym, rozegranym przy ul.Włoskiej w Prudniku, Pogoń II Prudnik po dobrym spotkaniu uległa drużynie LZS Niemysłowice-Dębowiec 2 : 5.

Spotkanie jak na mecz drużyn grających w B klasie stał na dobrym poziomie. Gra obu zespołów była szybka, akcje ciekawe, a emocje pomimo meczu towarzyskiego nie raz wzięły górę nad głowami naszych zawodników.

Na uwagę zasługuje liczebność zawodników Pogonii, którzy pomimo kilku nieobecności, na mecz stawili się w dość licznym gronie 17 zawodników. Różnice 3 bramek, można tłumaczyć dużą rotacją składu i testowaniem zestawienia linii defensywnej.

Warta odnotowania jest również bramka zdobyta przez Kamila Fudalika. Po dośrodkowaniu w pole karne z lewej strony boiska przez D.Bryka, nasz napastnik spokojnie przyjął piłkę, po czym bez namysły, potężnym "wolejem" nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Drugą bramkę, po zamieszaniu w polu karnym zdobył Michał Bieniarz.

Kolejny mecz kontrolny:
Pogoń II Prudnik - Pogoń Prudnik (juniorzy starsi), godz. 18.00 Kolejowa 7, Prudnik

Pogoń II: Banaś - P. Smołkowicz, G.Smołkowicz, M. Bieniarz, K.Olszewski - Ł.Łubniewski, K.Piskorz, Sz.Brudniak, M.Rudolf - K.Fudali, P.Rudolf
Zagrali ponadto: Sz.Kollek, T.Szajdewig, R.Piotrowicz, D.Bryk, B.Łuczka, P.Zdrojkowski

Bramki: Fudali, Bieniarz

autor: doktordres 2013-08-19 14:12:19

Profil doktordres w Futbolowo 2 bramka padła po dokładnej wymianie piłki między napastnikiem i pomocnikiem Pogoni-który wbiegł w pole karne i strzałem po ziemi szukał długiego rogu interweniujący obrońca wślizgiem podniósł piłkę która wpadła w okienko lobując bramkarza - gol po rykoszecie mało soczysty natomiast samo dojście do strzału po wymianie podań graczy pogoni bardzo dobre - nie nazwałbym tego zamieszaniem , pozdrawiam