MKS Pogoń Prudnik - archiwum - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Klub wspierają

Miasto i Gmina Prudnik

 

Powiat Prudnik

 

 

Zakład Energetyki Cieplnej w Prudniku

 

 

Prudnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego

 

 

Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych w Niemodlinie S.A.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Zapowiedź meczu Jemielnica - Pogoń

  • autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2013-08-16 13:18

W sobotę piłkarze Pogonii rozegrają swoje drugie spotkanie ligowe, a zarazem pierwsze wyjazdowe. Przeciwnikiem naszej ekipy będzie beniaminek ligi, drużyna LKS Naprzód Jemielnica, która w pierwszej kolejce uległa mistrzowi  IV ligi z poprzedniego sezonu, aż 5:0.  Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.00.

W najbliższym starciu trener D.Przybylski ponownie nie będzie mógł skorzystać z kilku zawodników. Z drużyną wciąż nie trenuje Paweł Wesołowski, Wójtowicz oraz kontuzjowany Surma. Kadrę zespołu uzupełni natomiast Piotr Wesołowski, którego w poprzednim meczu zabrakło ze względów osobistych.

Drużyna z Jemielnicy w poprzednim sezonie zajęła 3miejsce w lidze okręgowej, uzyskując promocję do gry w SALTEX lidze dzięki rezygnacji z awansu drużyny z Krasiejowa. Jak już wcześniej wspomniałem – beniaminek w swoim pierwszym meczu uległ ekipie Skalnika Gracze różnicą pięciu bramek, co nie oznacza, że podopiecznych D.Przybylskiego czeka przysłowiowy „spacerek”.
Gospodarze przed własną publicznością będą chcieli zmazać plamę porażki i do meczu z Pogonią przystąpią dodatkowo zmotywowani.  My z kolei liczymy na kolejne 3pkt.!

Jemielnica - sobota, 17.08.2013r. godz. 17:00


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [430]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Losowa galeria

Pogoń - Małapanew (sparing)
Ładowanie...

Reklama