Wygrana na inaugurację.

• autor: BovPrk, 2013-08-11 12:52

Pogoń w pierwszym meczu sezonu 2013/14 w Saltex IV lidze wygrywa 2-1 z zespołem Małejpanwi Ozimek.

Pogoń: Roskosz(K) – Wicher, Pietruszka, Kobiałka, Rysz (75' Pogoda) – Dziwisz, Masternak, Scholz, Forma ( 30' Gnoiński) – Mazur, Rudzki

Rezerwowi: Adamczyk, Kasprzyk

Małapanew: Lech - Krzymiński, Podgórny, Zmuda, Kotula, - Stręk (60' Gajos), Górniaszek, Reimann (75' Marzec), Włoch (55' Noga) - Romanowski, Błahuta

Kartki: Masternak(ż) - Podgórny(ż)

Jak padały bramki:

15 min – rzut wolny w bocznej strefie boiska, dośrodkowana piłka przez chwilę kotłuje się w polu karnym gości, dopada do niej Rudzki i strzela, bramkarz paruje piłke do boku gdzie znajduje się Mazur i z najbliższej odległości zdobywa bramkę.

30 min – podanie górą w pole karne Pogoni, walkę o piłkę z napastnikiem Małejpanwi przegrywa Pietruszka, zawodnik gości znajduje sie w sytuacji sam na sam z Roskoszem i nie jej nie marnuje.

82 min – karny po faulu na Mazurze wykonuje sam poszkodowany. Mocny strzał w górny środek bramki.

Kolejny mecz w najbliższą sobotę 17 sierpnia, Pogoń uda się do Jemielnicy na mecz z tamtejszym Naprzodem, zapraszamy kibiców.

autor: junior38 2013-08-11 13:38:03

Profil junior38 w Futbolowo Szczęśliwe zwycięstwo. Bramka dla Ozimka po błędzie Pietruszki, który zablokował napastnika licząc na wyjście bramkarza do piłki. Poza tą jedną sytuacją, to rozegrał świetny mecz - jak cała defensywa. Najgorzej wygląda linia pomocy, każdy sobie spaceruje.

autor: bartolinho2000 2013-08-11 14:38:14

Profil bartolinho2000 w Futbolowo Moim zdaniem na początku meczu było za dużo krzyczenia a za mało grania. Aha i jeden kibic z Ozimka cały mecz nagrywał i wiecie może czy pojawi się filmik ze skrótem meczu na YouTube ? Jest kanał MalapenewTV, ale na razie nic tam nie ma.

autor: KACZOR1000 2013-08-12 08:29:34

autor: Ozimek 2013-08-13 15:36:50

Profil Ozimek w Futbolowo Obszerne skróty ze spotkania jutro (środa) rano na kanale MałapanewTV.

autor: Ozimek 2013-08-14 12:42:49

Profil Ozimek w Futbolowo www.youtube.com/watch?v=Gv2TvdtJiEA

Pogoń - GKS Grodków (sparing)