Ostatni sparing

• autor: smakosz szczawiu z nasypu, 2013-08-02 15:38

Już za niecałe 2 godziny, nasza pierwsza drużyna Pogoni Prudnik rozegra swój ostatni mecz sparingowy, w którym zmierzy się z drugą drużyną Górnika Zabrze.

Drużyna Górnika II Zabrze po reorganizacji rozgrywek w wyższych klasach piłkarskich oraz likwidacji Młodej Ekstraklasy, w obecnym sezonie wystąpi w rozgrywkach 3 ligi. Obecny skład drużyny opiera się na zawodnikach, którzy w poprzednim sezonie występowali - we wspomnianej już - Młodej Ekstraklasie oraz wychowankach z młodszych grup wiekowych.

Dla trenera naszej drużyny - Dariusza Przybylskiego, będzie to ostatnia szansa na ocenę przydatności do drużyny nowych zawodników. Szkoda, że nie będzie mu dane sprawdzenia drużyny w najsilniejszym zestawieniu. Z różnych powodów (m.in. kontuzje) w dotychczasowych meczach nie wystąpili Zając, Pietruszka, Masternak, Mazur, Olejnik, których dzisiaj zapewne również zabraknie.

Początek spotkania o godz. 18.00 na Kolejowej 7

autor: bartolinho2000 2013-08-02 20:36:59