Piknik Lidla

• autor: BovPrk, 2013-07-07 17:41

W ubiegłym tygodniu na parkingu koło marketu Lidl odbywał się coroczny piknik rodzinny. Na imprezie pojawili się również piłkarze Pogoni.

Wśród wielu atrakcji zapewnionych dla najmłodszych ciekawszymi były cieszące się sporą popularnością konkursy piłkarskie, min. podbijanie piłki oraz mecz pokazowy najmłodszej grupy Pogoni Prudnik na specjalnie przygotowanym boisku.

>>GALERIA<<

Na pikniku pojawili sie również piłkarze seniorskiego zespołu Marcin Rudzki oraz Marcin Wicher którzy rozdali nie zliczoną ilość autografów najmłodszym fanom.

Dziękujemy za wspólną dobra zabawę.

autor: bytom.1920 2013-07-08 22:56:19

Profil bytom.1920 w Futbolowo Gorące podziękowania dla kierownictwa firmy LIDL ,trenerów i osób które udostępniły 'boisko'.Dziękuje naszym piłkarzom M,Rudzkiemu i M,Wichrowi ,można na was liczyć nie tylko na murawie . SZACUNEK !

autor: SkooraOKS 2013-07-13 14:04:25

Profil SkooraOKS w Futbolowo zapraszamy www.youtube.com/watch?v=LQmzpxlNnB4

autor: SkooraOKS 2013-07-14 14:42:28

Profil SkooraOKS w Futbolowo Kto nie był niech żałuje www.youtube.com/watch?v=W3fRPYgLOdU