Cenne zwycięstwo w Lewinie Brzeskim

• autor: MrHappy, 2013-05-19 11:54

W dniu wczorajszym nasza drużyna odniosła cenne zwycięstwo w Lewinie Brzeskim z tamtejszą Olimpia 1:4.

Skład: Roskosz (k), Pietruszka, Kobiałka, Scholz, Wójtowicz, Masternak ( 80' Borowicz), Surma, Gnoiński, Wicher (70' Piotr Wesołowski), Dziwsz ( 90' Smołkowicz), Rudzki.

Trener: Dariusz Przybylski

Bramki: Kobiałka, Surma, Gnoiński, Rudzki

Tak padały bramki:

0-1 Po prezycyjnym wykonaniu rzutu rożnego przez Wichra w polu karnym najwyżej wyskoczył Kobiałka, który pewnie skierował piłkę do bramki.

0-2 Mariusz Gnoiński zagrał krótko piłkę z rzutu wolnego z ok. 45 metra do Surmy, który przyjął i uderzył w kierunku bramki. Obrońca gości przeciął tor lotu piłki, która wpadła obok bezradnego bramkarza gospodarzy.

0-3 W sytuacji sam na sam faulowany przez bramkarza gospodarzy został Rudzki. Jedenastkę na bramkę pewnym strzałem zamienił Gnoiński.

0-4 W swoim stylu, precyzyjnym strzałem za pola karnego bramke strzelił Marcin Rudzki.

1-4 Po błędzie Wichra napastnik gospodarzy z nabliższej odległości pokonuje Roskosza.

W najbliższa sobotę 25.05.13 r. o godzinie 17:00 przed własną publicznościa Pogoń rozegra spotkanie z OKS-em Olesno. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej.

autor: SkooraOKS 2013-05-25 13:00:43

Profil SkooraOKS w Futbolowo Gratulacje! A my w Opolu mamy lidera! www.youtube.com/watch?v=Inato62KIvg

autor: SkooraOKS 2013-05-25 13:13:42

Profil SkooraOKS w Futbolowo A to bramka www.youtube.com/watch?feature=player_emb edded&v=sMSXJjnzCio