Wygrana ze Spartą Paczków

• autor: BovPrk, 2013-04-14 10:12

Pogoń pewnie wygrywa na wyjeździe ze Spartą Paczków w drugim meczu rundy wiosennej.

Sparta Paczków 1 – 4 MKS Pogoń Prudnik

Skład: Roskosz (k) – Pietruszka, Paweł Wesołowski, Kobiałka, Wójtowicz – Masternak (Zając 73'), Wicher (Scholz 81'), Gnoiński (Ryguc 90'), Dziwisz (Piotr Wesołowski 91')– Mazur, Rudzki

Rezerwowi: Smołkowicz

Trener: Dariusz Przybylski

Jak padały bramki:

7min – po rzucie z autu piłkę w polu karnym przechwytuje Mazur, podaje do Masternaka który mocnym strzałem zdobywa pierwszą bramkę, piłka zanim znalazła się w "sieci" obiła poprzeczkę, jednym słowem potoczna "angielka"

10 min – przy wysokim pressingu piłkę na 30 metrze przechwytuje Mazur, po krótkim rajdzie w pole karne strzela przy słupku, bramkarz bez szans na obronę

30 min – Gnoiński zagrywa do Rudzkiego który po przełożeniu piłki na lewą nogę uderza technicznie z narożnika pola karnego prosto w "okienko" bramki

40 min – po kiksie obrońcy Sparty do piłki w polu karnym dopada Mazur i celnym strzałem podwyższa wynik

48 min – tuż po przerwie zmobilizowana Sparta strzela jak się później okazuje honorowego gola – rzut z autu w pole karne, po małym zamieszaniu strzał z ostrego kąta laduje w bramce Roskosza.

Przebieg całego spotkania należy uznać za szczęśliwy, nie można umniejszać waleczności gospodarzy którzy mieli swoje okazje i przy lepszej skuteczności mogli zremisować, jednak doskonale na bramce spisywał się Roskosz. Na minus należy też zaznaczyć niepotrzebne dyskusje z sędzią które doprowadziły do 5 żółtych kartek z czego drugą zobaczył w 76 min Rudzki i w konsekwencji musiał opuścić boisko.

Kolejne spotkanie Saltex IV ligi opolskiej już w najbliższą sobotę w Prudniku o godzinie 16:00, rywal - Małapanew Ozimek. Zapraszamy

autor: bartolinho2000 2013-04-14 12:47:34

Profil bartolinho2000 w Futbolowo Wygrana tym lepsza, że Sparta jest 5 pozycji wyżej

autor: kibicpiast1 2013-04-14 14:34:02