Porażka w sparingu

• autor: MrHappy, 2013-03-03 13:11

Wczoraj w Prószkowie nasza drużyna przegrała z liderem " Okręgówki' Rajfelem Krasiejów 4:2

Pogoń Prudnik 2 - 4 Rajfel Krasiejów

Skład: Rozkosz, Zając, Wicher, Kobiałka, Kasprzyk – Smołkowicz , Wójtowicz, Masternak, Wesołowski – Dziwisz, Rudzki

II Połowa: Rozkosz, Zając, Wicher, Kobiałka, Kasprzyk – Ryguc (junior), Wójtowicz, Masternak, Smołkowicz – Rudolf, Rudzki

Trener: Dariusz Przybylski

Pierwsza ołowa obfitowała w wiele spięć podbramkowych i była prowadzona w bardzo dobrym tempie. Prowadzona gra przy wysokim pressingu dała efekt w postaci sytuacji bramkowych

5 min Rudzki otrzymał prostopadłe podanie od Masternaka i wpadając w pole karne (na zamach) położył obrońcę i strzelając w krótki róg, mógł dać prowadzenie.

8 min dwójkowa akcja Rudzki – Masternak dała kolejną akcje bramkową

11 min rzut wolny z 20 m – Rudzki przymierzył po krótkim rogu i było 1-0

14 min strzał Kasprzyka z 14 m obroniony przez bramkarza gości

15 min akcja na pełnej szybkości Wesołowskiego – który urwał się po skrzydle i, wbiegając w pole karne, dograł do Dziwisza. Piłkę zmierzającą do bramki zablokował obrońca.

W 20 min goście przeprowadzili jedną z nielicznych kontr i przy niefrasobliwości naszej obrony zawodnik z Krasiejowa wjechał z piłką do bramki.

W kolejnych minutach dalszą przewagę w polu miała nasza drużyna. W 26 min, po jednej z akcji ofensywnych, Dziwisz dograł do Masternaka, a ten wjechał pomiędzy dwóch obrońców i strzałem w długi róg dał ponowne prowadzenie Pogoni na 2-1.

W 42 min, w niegroźnej sytuacji, Kasprzyk faulował napastnika gości w polu karnym. Jedenastkę na bramkę zamienili goście i, pomimo bardzo dobrej postawy, Pogoń schodziła na przerwę z remisowym wynikiem 2 – 2

W drugiej połowie zmiany oraz braki kondycyjne niektórych piłkarzy spowodowały, że doświadczeni piłkarze z Krasiejowa przejęli inicjatywę i udokumentowali to dwoma bramkami.

Kolejny sparing już w środę w Prószkowie, godzina 18:00, przeciwnikiem Naprzód Jamielnica.