Zmiana trenera juniorów starszych

• autor: BovPrk, 2013-02-01 17:24

Nowym trenerem zespołu juniorów starszych został Mariusz Półchłopek, z posadą rozstaje się Paweł Wesołowski z którym nie przedłużono umowy.

Zarząd klubu nie zdecydował się przedłużyć umowy z trenerem Pawłem Wesołowskim która wygasła z nowym rokiem, a trwała 1,5 roku od startu sezonu 2011/12, przez ten czas zespół utrzymał się w dolnych rejonach I ligi opolskiej.

Nowy trener Mariusz Półchłopek związany jest z Naszym partnerskim klubem Spartą Prudnik którego jest prezesem oraz trenerem, prowadzone przez niego zespoły młodzieżowe osiągają bardzo dobre wyniki min. Mistrzostwo Opolszczyzny Juniorów Młodszych 2011. Cel na obecny sezon to utrzymanie ligi.

W rundzie wiosennej zespół juniorów starszych zagra w "okrojonej" lidze, można określić grupie spadkowej w której zabraknie Odry Opole i Pomologii Pruszków odpowiednio zwycięzców rundy jesiennej. Pogoń zachowuje 8 zgromadzonych punktów co daje pozycję 10/12 zespołów, z ligi spadnie 6 zespołów, do bezpiecznej w tej chwili Ścinawy tracimy 7 punktów.

Pogoń Prudnik - Polonia Nysa 1:1