Walne za nami.

• autor: Mariusz B, 2013-01-18 16:48

Walne zebranie za nami. Nowy prezes, trener seniorów, oraz zmiany w składzie zarządu.

Dnia 10 stycznia w budynku szkoły przy ul. Prążyńskiej, odbyło się walne zebranie Zarządu MKS Pogoń Prudnik. Głównymi punktami zgromadzenia, było powołanie nowego prezesa ( za ustępującego Jacka Antoszczyszyna ), trenera drużyny seniorów ( za zwolnionego Waldemara Sierakowskiego ) oraz uzupełnienie składu dotychczasowego zarządu. Po intensywnych rozmowach i wymianie argumentów licznie zgromadzonego forum,  udało się ustalić następujące kwestie: Nowym prezesem, został wybrany, dotychczasowy członek zarządu pan Wiesław Kopterski. Funkcje pierwszego trenera drużyny seniorów powierzono panu Dariuszowi Przybylskiemu. Trener Przybylski będzie pełnił jednocześnie funkcje członka zarządu. Nowy zarząd podjął się także zasilić, pan Czesław Stefański, znany z wielu akcji organizatorskich dotyczących najmłodszych prudnickich adeptów piłki nożnej. Jeśli chodzi zaś o personalne ubytki, w skład zarządu nie wszedł dotychczasowy sekretarz, pan Ireneusz Kwok, który prawdopodobnie pozostanie przy klubie jako szkoleniowiec młodzieży. Pozostałe persona  zarządu, pozostają na swych stanowiskach.

Życzymy nowo wybranym władzom i trenerowi, mocy sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz co równie ważne -  przychylności lokalnego środowiska w jakże szerokim tego słowa znaczeniu.

autor: SkooraOKS 2013-01-26 23:46:44

Profil SkooraOKS w Futbolowo www.youtube.com/watch?v=Owfj9Es-Zww

autor: funnymen 2013-01-28 14:18:51

Profil funnymen w Futbolowo Daj spokój Skóra ;) chłopek cały utwór miałczy i pali po czym na koniec płacze, żeby zamiast wydawać na ćpanie kupić jego płytę :D słaba próba podrobienia wokalu Piha ;P Są lepsze chłopaki, ale niestety nie ma promotora..

autor: KACZOR1000 2013-01-31 15:44:52

Profil KACZOR1000 w Futbolowo CZAS NAJWYŻSZY ŻEBY PODZIĘKOWAĆ WETERANOM Z NASZEJ POGONI,Z CAŁYM SZACUNKIEM ,ALE RUDZKI JUŻ POWINIEN DAĆ SOBIE SPOKÓJ.

autor: bytom.1920 2013-02-01 17:22:25

Profil bytom.1920 w Futbolowo Co ty człowieku piszesz ? patrz ile goli strzelił ,patrz jak trenuje ? Nie jeden młody może mu pozazdrościć zaangażowania !Boże daj nam więcej takich Rudzkich ! Marcin dziękujemy i prosimy o jeszcze !!!

autor: SkooraOKS 2013-02-03 14:05:14

Profil SkooraOKS w Futbolowo Wiem funnymen, masz rację, tak tylko wrzuciłem bo koleś i część klipu z Prudnika :)

autor: pogromca_mitow 2013-02-04 13:05:59

Profil pogromca_mitow w Futbolowo KACZOR1000 - nie pisz już nic więcej, błagam ! Marcin Rudzki - żywa legenda Pogoni Prudnik !

Zryw Wysoka - Pogoń Prudnik