Klamka zapadła, Sierakowski zwolniony.

• autor: Mariusz B. , 2012-12-10 13:10

Zarząd klubu większością głosów, podjął decyzje o zmianie na stanowisku trenera pierwszej drużyny.

W ubiegłą środę ( 5.12.12 ) odbyło się zgodnie z zapowiedziami, zebranie Prezydium Zarządu klubu. Głównym punktem zebrania było ustalenie kwestii obsady , na stanowisku trenera pierwszej drużyny seniorów. Na zebraniu, wstawili się wszyscy członkowie zarządu i niejednomyślną decyzją w stosunku głosów 4 do 3, podjęli decyzję o zwolnieniu dotychczasowego trenera - Waldemara Sierakowskiego z piastowanej do tej pory funkcji. Członkowie zarządu będący za zwolnieniem trenera, decyzje swą motywowali: bardzo słabymi wynikami sportowymi osiągniętymi przez drużynę w rundzie jesiennej oraz brakiem perspektyw na ich polepszenie.

Jednocześnie, nieoficjalnie padło nazwisko potencjalnego następcy ( Dariusz Przybylski ), jednakże redakcja na tą chwilę nie jest w stanie powiedzieć na ile zaawansowane są rozmowy i czy nie są brane pod uwagę także inne kandydatury.

W miarę otrzymywania informacji, będziemy oczywiście przekazywać je za pośrednictwem naszej strony.

Na koniec w imieniu redakcji oraz kibiców, pragnę szczerze podziękować panu W. Sierakowskiemu za wkład pracy oraz zaangażowanie jakim wykazał się w trakcie swej pracy w naszym klubie.

• czytano: [2008]

autor: funnymen 2012-12-10 19:42:20

Profil funnymen w Futbolowo No i po marzeniach o utrzymaniu ligi :( Dopiął swego starosta! Jakie to małe z jego strony! Szkoda tylko, że traci na tym klub i My kibice :(
Przy....ki kumpel Ski.y, a starosta i Sk..a proste równanie i jeszcze prostszy wynik. Każdy kto się interesuje choć trochę lokalnym futbolem zna nazwisko - Przyby...i. Dla tych co nie wiedzą o kogo chodzi odsyłam do Głogówka - tam dobrze znają jegomościa! Miał wrócić ulubieniec kibiców z Kolejowej Rudolf, ale nie ma na to szans, On dobrze wie co oznacza Przy....ki na stanowisku trenera. Odejdą też kolejni piłkarze z podstawowego składu, ale staroście to nie przeszkadza, przecież dobro klubu schodzi na dalszy plan, gdy w grę wchodzą własne chore ambicje. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

autor: funnymen 2012-12-10 19:50:09

Profil funnymen w Futbolowo Serdeczne podziękowania od prawdziwych kibiców Pogoni Prudnik dla WALDEMARA SIERAKOWSKIEGO za wszystko co zrobił dla tego klubu, a jest tego tyle, że nie sposób wszystkiego wymienić w tak krótkim tekście. Pogoń nie miała wiele, wiele lat tak dobrego fachowca na stanowisku trenera i pewnie przez następnych ładnych kilka lat przyjdzie nam czekać na takiego fachowca :(
Dziękujemy za wszystko i pamiętamy co zrobił Pan dla naszej Pogoni! Wszystkiego dobrego i samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym życzą kibice PP Takich ludzi szybko się nie zapomina, jeśli w ogóle się zapomina =>> "WALDEK KING"

autor: pogromca_mitow 2012-12-10 19:56:21

Profil pogromca_mitow w Futbolowo Decyzja z d***** i do d***** bez wzgledu na to kto za nia stoi. Tak potrzebne wiosna punkty mogl zdobyc z druzyna tylko Sierak. A teraz nie mamy druzyny, a pewnie tez zarzadu, a ten jaki byl taki byl ale byl. ci co zwolnili sieraka nic nie zrobia.

autor: TorcidaKSG94 2012-12-10 22:30:05

Profil TorcidaKSG94 w Futbolowo Połączą się dwie drużyny , albo juniorzy będą grać w 4 lidze , zaczyna się wszystko sypać co było budowane , tylko jedna zmiana i wszystko przysłowiowy chu* strzeli . Mówię oczywiście o zmianie zarządu . Zobaczymy na co im to wyjdzie , zawodnicy poodchodzą i jeszcze będą cienko piszczeć że żałują decyzji , ale cóż . Pogoń Prudnik była jest i będzie w sercach !

autor: tadeusz1 2012-12-11 18:43:55

Profil tadeusz1 w Futbolowo W tej chwili dowiedziałem się, że trener W.Sierakowski został odwołany z funkcji.Wstyd, bardzo duży wstyd zrobiliście kibicom i samemu trenerowi.Panie Waldku dobrą robotę pan zrobił w Prudniku w klubie Pogoni, będę Pana długo pamiętał i miło wspominał za prace jaka Pan wykonał jako trener.Dziękuje Panie Waldku.

Pogoń - Piast Strzelce Opolskie