Relacja na żywo - zapis relacji

• autor: BovPrk, 2012-06-05 12:17

Zapraszamy na relację "na żywo" z dzisiejszego spotkania z Czarnymi Otmuchów. Planowany start ok. 17 : 30.

Relacja nie "odświeża" się automatycznie w tym celu wciśnij co jakiś czas klawisz F5 na swojej klawiaturze.

Maciej Rychlik - 90 min

Skład Pogoni: Roskosz - Wicher, Pietruszka (Zając 16'), Wójtowicz, Werner - Masternak, Olejnik, Grabowski, Sroka - Mazur, Rudzki (k)

Rezerwowi: Czerwiński, M. Rudolf, P. Rudolf, Ryguc, Dziwisz, Zając

Trener: Waldemar Sierakowski

Kierownik: Mariusz Kulak

Skład Czarnych: Jedynak  -P. Kilian, Wiktor, Czarnecki, T. Kilian, Dyndor, Marzec, Szewczyk, Ł. Kilian, Łoziński, Rychlik

17:40 - podaliśmy składy oraz sędziów spotkania

17:50 - paskudna pogoda w Prudniku, pada, wieje - piłkarzy czeka dziś istny survival

18:03 / 1min - sędzia Bednarz rozpoczął spotkanie

3 min - GOOOL dla Czarnych, piękne uderzenie z około 25 metrów Łukasza Kiliana ląduje w samym "okienku" bramki Roskosza

7 min - Czarni częściej na połowie Pogoni, jak na razie jedyny strzał z "naszej" strony oddał Masternak, piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Jedynaka

11 min - przerwa w grze, zderzyli się Pietruszka z graczem Czarnych, zawodnik gości doszedł już do siebie natomiast Grzegorz z problemami podnosi się z murawy

13 min - gra wznowiona, niestety "nasz" zawodnik ucierpiał w starciu i będzie musiał opuścić boisko, powodem rozcięta głowa

15 min - strzelał Sroka, bardzo ofiarna interwencja Jedynaka i rzut rożny dla Pogoni jednak bez zagrożenia dla bramki Czarnych

16 min - na miejsce Pietruszki pojawia się Zając

22 min - gra toczy się głównie w środku boiska, w konstruowaniu akcji przeszkadza mocno wiejący wiatr oraz padający deszcz / na stadion przyjechała karetka aby udzielić pomocy Pietruszce

27 min - Pogoń częściej przy piłce, rozgrywamy piłkę umiejętnie i "po ziemi" - w efekcie z narożnika pola karnego uderzał Grabowski, jednak nad bramką Jedynaka

30 min - rzut wolny dla Pogoni, wykonuje go Olejnik, strzał naszego zawodnika bezpiecznie mija bramkę Czarnych

33 min - dobra akcja Pogoni, zablokowany strzał Masternaka i rzut rożny zakończony bez strzału na bramkę

36 min - strzał Czarnych - Roskosz popisuje się refleksem i pewnie łapie piłkę

38 min - rzut wolny dla Pogoni, strzela Olejnik - piłka odbija się od muru gości

44 min - mało dokładnej gry, ciekawych akcji i strzałów - piłkarze myślami są już chyba w ciepłej szatni

46 min - było blisko, do zagranej wzdłuż pola karnego piłki nie zdążył Rudzki

47 min - koniec pierwszej połowy, trudny mecz do grania, trudny do oglądania, przewagi w drugiej połowie można upatrywać w tym że Pogoń będzie grać z wiatrem

PRZERWA

-------------------------------------------------------------------------------

II POŁOWA

1 min - zmiana w Pogoni, Dziwisz za Srokę - start drugiej połowy

6 min - strzał z dystansu na bramkę Roskosza - pewny chwyt "naszego" bramkarza

10 min - strzał z rzutu wolnego, Roskosz paruje piłkę na rzut rożny

13 min - GOOOL dla Czarnych, bramka Tomasza Szewczyka - który raczej chciał dośrodkowywać piłkę a wyszedł mu strzał z 20 metrów za "kołnierz" Roskosza

17 min - zmiana w Pogoni - P. Rudolf za Grabowskiego

22 min - zamieszanie przed polem karnym Czarnych, do piłki dopada Masternak, strzela w samo "okienko" bramki Jedynaka który instynktownie odbija piłkę nad poprzeczką

26 min - Pogoniści starają się atakować, brakuje jednak wykończenia i strzałów na bramkę Czarnych którzy nastawili się na obronę i sporadyczne kontrataki

30 min - zmiana w Pogoni - M. Rudolf za Olejnika

31 min - zmiana w zespole Czarnych - Głogowski za Szewczyka

38 min - groźnie pod bramką Czarnych, dwa rzuty rożne pod rząd dla Pogoni a chwilę później zamknięci w "szesnastce" gracze Czarnych ograniczyli się do wybijania piłki "na oślep"

42 min - wolny dla Pogoni na 20 metrze, strzela Mazur niestety niecelnie

46 min - GOOOL dla Czarnych, szybka, kombinacyjna akcja gości - w polu karnym do piłki dopada Rychlik, uderza na bramkę a piłka wpada tuż pod porzeczką do bramki Roskosza

47 min - sędzia Bednarz kończy spotkanie