W sobotę do Łubnian

• autor: BovPrk, 2012-05-18 11:10

Pogoń uda się w najbliższą sobotę do Łubnian na mecz z tamtejszym Śląskiem. Zapowiada się jedno z najciekawszych spotkań nadchodzącej kolejki ligowej.

Zespół Śląska jeszcze nie dawno i nie oczekiwanie włączył się do walki o awans klasę wyżej. Obecnie sobotni gospodarze znajdują się na 6 pozycji w ligowej tabeli ze stratą tylko jednego punktu do piątej Pogoni Prudnik. Po 26 rozegranych kolejkach zespół z Łubnian zgromadził 40 punktów (12 wygranych, 4 remisy i 10 porażek, bramki 46/44) W ostatniej kolejce Śląsk przegrał na własnym terenie 0 – 1 z LZSem Ligotą Turawską czym ograniczył szanse na awans do obliczeń matematycznych.

Ostatnie mecze Pogoni i Śląska:

Sezon 2010/11:

Śląsk Łubniny 0 – 0 Pogoń Prudnik

Pogoń Prudnik 1 – 0 Śląsk Łubniany

Sezon 2011/12:

Pogoń Prudnik 0 – 0 Śląsk Łubniany

Śląsk Łubniany ?? – ?? Pogoń Prudnik

Pogoń aby zachować i tak już małe szanse na awans musi wygrać w Łubnianach oraz wyczekiewać wyników z innych boisk. Naszym piłkarzom na pewno będzie ciążyć 120 minut gry z Odrą Wodzisław a Śląsk będzi miał przewagę własnego bioska. Te czynniki sprawiają że to raczej gospodarze będą faworytami spotkania, ale do póki piłka w grze to wszystko jest możliwe.

Synoptycy zapowiadają słoneczny weekend więc może jednym z punktów jego programu będzie wyjazd za Pogonią do Łubnian. Serdecznie zapraszamy!!!

>>Dojazd do Łubnian (67 km)<<

Śląsk Łubniany - Pogoń Prudnik - 19 maj, godzina 17:00. Boisko w Łubnianach