Relacja na żywo - zapis relacji

• autor: BovPrk, 2012-05-16 10:32

Zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji "na żywo" z dzisiejszego spotkania ze Startem/Odrą Wodzisław. Relacja rozpocznie się około godziny 17:30.

Relacja nie "odświeża" się automatycznie w tym celu wciśnij co jakiś czas klawisz F5 na swojej klawiaturze.

WYNIK MECZU

POGOŃ PRUDNIK 0 - 0 ODRA WODZISŁAW

BRAMKI

Skład Pogoni: Roskosz - Werner, Pietruszka, Wicher, Zając (Wójtowicz 89') - Dziwisz, Kłosowski, Olejnik, Grabowski (Mazur 65') - Sroka (45' P. Rudolf), Rudzki

Rezerwowi: Czerwiński, Wesołowski, M. Rudolf, P. Rudolf, Mazur, Wójtowicz, Ruguc

Trener: Waldemar Sierakowski

Kierownik: Mariusz Kulak

Skład Odry: Bąkowski - Cichy, Sławik (Harmata 60'), Gać, Kamiński, Staniek, Pietrycha, Bobrzyk (Polak 78'), Krupa, Rybak, Młynek (Płaza 78')

Rezerwowi: Kubecki, Polak, Kang, Harmata, Płaza, Bańczyk

Trener: Tomasz Babuchowski

Kierownik: Tomasz Herbut

Sędziowie:

Główny - Wojciech Muszyński

Asystent I - Mirosław Zapotoczny  Asystent II - Wojciech Nowak KS Kędzierzyn - Koźle

RELACJA LIVE

(aby odświeżyć wciśnij klawisz F5)

17:35 - podaliśmy składy obu "jedenastek" oraz sędziów spotkania

17:45 - oba zespoły rozgrzewają się od 15 minut

1 min - sędzia Muszyński rozpoczął spotkanie / na stadionie gości wspiera grupa ok. 70 kibiców

2min - pierwszy strzał spotkania, po rzucie rożnym główkował Rudzki, nad poprzeczką

6min - z rzutu wolnego na 25 metrze uderzał Olejnik, minimalnie obok słupka

10 min - Pogoń w początkowej fazie meczu aktywniejsza, nieliczne ataki gości kończą się przed polem karnym Roskosza

16 min - groźna akcja Startu/Odry - zawodnik gości wbiegał w pole karne Pogoni jednak obrońcy w ostatnim momencie wyłuskali mu piłkę

18 min - zespół gości przejął inicjatywę i cześciej jest przy piłce, jednak obu "jedenastkom" w rozgrywaniu akcji przeszkadza mocno wiejący wiatr

22 min - na bramkę Pogoni głową uderzał Rybak, Zając niemal z linii bramkowej wybił piłkę na rzut rożny który skończył się bez konsekwencji dla "naszego" zespołu

29 min - nie da się ukryć że na boisku wieje nudą, akcje rozgrywane są w środku pola gry z dala od obu bramek

33min - rożny dla Pogoni, z 5 metrów na bramkę uderza Wicher, obrońcy zespołu gości wybijają piłkę

35 min - z 25 metrów strzelał Grabowski, piłka przeleciała ok. 3 metry nad poprzeczką

42 min - mało składnych akcji na Kolejowej 7, widzimy za to ambitną walkę obu zespołów oraz agresywny pressing

44 min - sam na sam z bramkarzem znalazł się Rudzki, naciskany przez obrońcę Odry uderzył na bramkę Bąkowskiego, piłka przeleciała nad poprzeczką

45 + 2min - koniec pierwszej połowy

PRZERWA

47 min - start drugiej połowy, zmiana w Pogoni - P. Rudolf za Srokę

49 min - na bramkę strzelał Olejnik, Bąkowski pewnie łapie piłkę

57 min - ogromne zamieszanie w polu karnym Pogoni, 3 strzały gości blokowane kolejno przez obrońców oraz ostatni sparowany przez Roskosza

60 min - zmiana w Odrze - Harmata za Sławika

65min - zmiana w Pogoni - Mazur za Grabowskiego

66 min - pierwszy strzał Mazura, próbował loobować wysuniętego bramkarza gości z około 30 metrów, piłka minęła bramkę

72 min - kibice Odry jak i Pogoni domagają się bramek na Kolejowej 7 :)

75 min - i gol padł, po podaniu Olejnika sam na sam z bramkarzem znalazł się Mazur, okazji nie zmarnował, niestety sędzia odgwizdał pozycję spaloną "naszego" zawodnika

78 min - dwie zmiany w Odrze - Polak i Płaza za Bobrzyka i Młynka

81 min - indywidualna akcja Polaka, wrzuconą w pole karne piłkę na raty łapie Roskosz

83 min - na bramkę Bakowskiego z 16 metrów uderzył Olejnik, za lekki strzał łapie bramkarz gości

84 min - zamieszanie w polu karnym gości, piłkę szczęśliwie łapie Roskosz

85 min - najgorętszy okres meczu - akcja za akcję z obu stron

87 min - kolejna akcja gości, skrzydłem szarżuje Pietrycha jednak piłkę przejmują obrońcy Pogoni

91 min - zmiana w Pogoni - Wójtowicz za Zająca

93 min - koniec meczu, będziemy świadkami dogrywki!!!

DOGRYWKA

POGOŃ PRUDNIK 0 - 2 ODRA WODZISLAW

0 - 1 Płaza 3 min

0 - 2 Płaza 10 min

1 min - start dogrywki

3min - GOOOL piękny gol głową Dominika Płazy, Odra prowadzi 1-0

7 min - zmiana w Pogoni - Wesołowski za Kłosowskiego

10 min - GOOOL - kolejny gol Płazy, kolejny gol głową

14 min - zmiana w Odrze - Kubecki za Krupę

15 min - koniec pierwszej połowy dogrywki

II POŁOWA DOGRYWKI

1 min - Płaza do Rybaka - start drugiej części dogrywki

3 min - Pogoń stara się atakować jednak "naszym" wyraźnie brakuje już sił

4 min - karny dla Pogoni po faulu na Rudzkim / wykorzystuje go sam poszkodowany, strzela mocno jednak Bakowski paruje piłkę przed siebie, nasz kapitan dobija i zostaje faulowany, drugi rzut karny dla Pogoni znowu wykonuje "nasz" kapitan i scenariusz się powtarza, broni Bąkowski niestety takich sytuacji nie wolno marnować

8 min - karny dla Odry - wykonuje go Bąkowski (bramkarz) jednak piłkę broni Roskosz !!!

13 min - nad bramką Pogoni strzelał Płaza

14 min - głową strzelał Płaza, tym razem w środek bramki, bez problemów dla Roskosza

18 min - koniec dogrywki - Pogoń przegrywa z wyżej notowanym rywalem i kończy przygodę w Pucharze Polski - swoje szanse mieliśmy jednak brakowało opanowania i skuteczności które zostały w tym meczu po stronie gości.