Walne zebranie - nowy termin !!!

• autor: BovPrk, 2012-05-14 10:10

Zarząd Klubu MKS Pogoń Prudnik zaprasza na walne zebranie członków i sympatyków klubu które zaplanowane zostało na 21 maja 2012 o godzinie 17 : 00 w Starostwie Powiatowym w Prudniku.

Na spotkanie nie potrzeba zapowiadać swojej obecności tylko wystarczy przyjść, mile widziani wszyscy sympatycy, kibice oraz osoby które mają Pogoń blisko w sercu. Planowana debata ma na celu przedstawienie możliwości oraz związanych z nim celów polityki zarządu jak i wymianę poglądów czy doświadczeń pomiędzy zgromadzonymi.

Pierwotnie spotkanie planowane było na 18 maja, z powodów zbieżności terminów wśród zaproszonych nowy termin został ustalony na 21 maja (poniedziałek) o godzinie 17:00 w Starostwie Powiatowym w Prudniku, ul. Kościuszki 76.

Pogoń Prudnik - Odra Opole (juniorzy)