Relacja na żywo

• autor: BovPrk, 2012-04-21 09:12

Dzisiejszy mecz  z Orłem Źlinice będzie kolejnym spotkaniem z którego na łamach naszego serwisu przeprowadzona zostanie relacja "na żywo". Start o godzinie 15:30.

Relacja nie "odświeża" się automatycznie w tym celu wciśnij co jakiś czas klawisz F5 na swojej klawiaturze.

3-3 Masternak 86'

Skład Pogoni: Roskosz - Zając (P. Rudolf 64'), Pietruszka, Wicher, Werner - Sroka (Masternak 45'), Kłosowski, Olejnik, Grabowski (Wójtowicz 54') - Mazur, Rudzki

Rezerwowi: Czerwiński, Ryguc, Dziwisz, Mateusz Rudolf, Przemysław Rudolf

Trener: Waldemar Sierakowski

Kierownik: Mariusz Kulak

Skład Orła: Lokaj - Ciach, Staniów, Resig, Piechaczek - Mokrzycki (Czajkowski 59'), Berbelicki, Sowada, Goncik - Miga, Tuński

15:40 - podaliśmy składy obu zespołów oraz trójkę sędziowską

15:48 - słonecznie i ciepło na Kolejowej 7, a na "żylecie" około 20 osobowa grupka najmłodszych kibiców z flagami

16:00/1min - sędzia Jacek Babiarz rozpoczął spotkanie

5min - pierwszy celny strzał spotkania, napastnik gości główkuje w polu karnym Pogoni, Roskosz pewnie chwyta za lekko zagraną piłkę

8min - dwójkowa akcja Migi i Tuńskiego, z 8 metrów uderza ten drugi, mocno jednak obok słupka

13 min - GOOL - bramka Tomasz Sowady, który w zamieszaniu po rzucie wolnym dobił piłkę do bramki z najbliższej odległości

15min - po dobrym dryblingu z 5 metrów na bramkę uderza Berbelicki, piłkę instynktownie broni Roskosz - bardzo widoczna przewaga Orła

20min - Orzeł nadal aktywniejszy, przed chwilą mocno bitą w pole karne piłkę wypiąstkował Roskosz

21min - identyczny scenariusz jak w 20 minucie - Pogoń za bardzo fauluje Orłów którzy umiejętnie rozgrywają rzuty wolne

22min - strzał Rudzkiego z narożnika pola karnego, kapitan Pogoni za bardzo odchylił się do tyłu czego efektem piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki Lokaja

26/27 min - piękne uderzenie Tuńskiego, z "okienka" bramki piłkę wyciąga Roszkosz, rzut rożny rozgrywany chwilę później zakończył się uderzeniem z najbliższej odległości Sowady - jest to drugi gol napastnika gości w tym meczu

31 min - nerwowo na Kolejowej - Pogonistom nie idzie, za szybko pozbywamy się piłki albo faulujemy, Orzeł natomiast gra ze spokojem

34 min - kolejny strzał zespołu Orła obroniony przez Roskosza

35 min - GOOL z 25 metrów uderza Olejnik, piłka leci nisko i wpada do bramki Lokaja, piękny gol

41 min - Pogoń uspokoiła grę i częściej atakuje bramkę gości

44 min - GOOL piękny loob Tuńskiego, piłka przelatuje nad bezradnym Roskoszem i wpada do bramki

46 min - koniec pierwszej połowy, Pogoń niestety przegrywa 1 - 3

PRZERWA

47 min - start drugiej połowy, zmiana w Pogoni za Srokę wszedł Masternak

49 min - Pogoń atakuje i gra coraz dokładniej

53 min - zamieszanie w polu karnym Orła, uderzenia próbował Rudzki niestety nieczysto trafił w futbolówkę

54 min - zmiana w Pogoni - Wójtowicz za Grabowskiego

59 min - zmiana w zespole Orła - Czajkowski za Mokrzyckiego

60 min - sporo nerwowej gry Pogonistów - niestety sporą odpowiedzialność za taką sytuację ponoszą sędziowie spotkania

64'  min - zmiana w Pogoni - Przemek Rudolf za Tomasza Zająca

67 min - rzut wolny na 25 metrze - strzela Mazur - piłka odbija się od muru i wychodzi na rzut rożny, wrzucaną z niego piłkę dopada Rudzki i strzałem głową zdobywa kontaktową bramkę

73 min - okres bardzo dobrej gry Pogoni - szansę na gole mieli Rudzki i Mazur

78 min - Pogoń cały czas w natarciu

80 min - kolejne zamieszanie w polu karnym gości - strzały Pogoni niestety zatrzymują "na spółkę" bramkarz oraz obrońcy Orła

84 min - druga żółta kartka dla Marcina Rudzkiego w konsekwencji Pogoń gra w dziesięciu

86 min - GOOOOOL 3-3 cóż za spotkanie na Kolejowej - bramkę loobem zdobył Masternak - piłka zanim znalazła drogę do bramki odbiła się jeszcze od poprzeczki

89 min - Pogoń cały czas atakuje bramkę gości, oni natomiast starają się kontratakować

92 min - koniec meczu - piękne spotkanie na Kolejowej, niech żałuje ten kto tego nie widział :)

Piłkarze Pogoni podziękowali jeszcze za doping najmłodszej grupie kibiców.