Relacja na żywo

• autor: BovPrk, 2012-04-17 22:57

O 17:00 na Kolejowej 7 Pogoń rozegra pucharowy mecz z Polonią Nysa. Wszystkich którzy nie mogą być na meczu zapraszamy do śledzenia premierowej relacji "na żywo" z tego spotkania.

Relacja rozpocznie się około 16:30. Będzie to sprawozdanie boiskowych wydarzeń w formie tekstowej. Planujemy również umieszczać zdjęcia wykonane w trakcie meczu. Relacja nie będzie "odświeżała" się automatycznie, w tym celu najwygodniej wcisnąć klawisz F5 i chwilę poczekać.

Mamy nadzieję że relacja nie będzie miała wpływu na frekwencję na stadionie, niech będzie ona alternatywą dla nieobecnych na Kolejowej 7. Jednak jeśli szukasz planów na dzisiejsze popołudnie, przyjdź wspierać naszych piłkarzy osobiście!

WYNIK MECZU

MKS POGOŃ PRUDNIK    1 -  0  (1-0) POLONIA NYSA

BRAMKI:

Sroka 15'

Skład Pogoni: Roskosz - Zając, Pietruszka, Wicher, Werner - Sroka (73' M. Rudolf), Olejnik, Dziwisz, Grabowski (56' Wójtowicz) - Mazur, Rudzki (87' P. Rudolf)

Rezerwowi: Jakubiak, P. Rudolf, Obal, Ryguc

Trener: Waldemar Sierakowski

Kierownik: Mariusz Kulak

Skład Polonii: Popardowski - Zalewski, Słowik (58' Żeligowski), Bajor, Pluta - Kotrys, Stankala, Młyńczak, Duda (84' Kuglarz) - Lepak (62' Kowalczyk), Krasowski

Rezerwowi: Kowalczyk, Kuglarz, Żeligowski

Trener: Zbigniew Wandas

Kierownik: Krzysztof Burek

Sędziowie:

Główny: Radosław Narewski Asystenci: Janusz Joniec, Janusz Zapotoczny

RELACJA LIVE

(aby odświeżyć relację wciśnij F5 na swojej klawiaturze)

16: 35 - znamy już skład Pogoni, na Kolejowej 7 nie ma jeszcze sędziów spotkania

16:45 - podaliśmy skład Polonii, sędziów nadal nie ma stadionie

16:53 - za 7 minut planowe rozpoczęcie spotkania, sędziowie są już na stadionie, omyłkowo pojechali do Nysy

17:00 / 1min - rozpoczęło się spotkanie Pogoni z Polonią, piękna pogoda na Kolejowej 7, kibiców jak na razie nie więcej niż setka

5min - mecz rozpoczął się od wzajemnego badania się obu zespołów, ciut aktywniejsza w atakach Pogoń

8min - strzał Łukasza Mazura nad poprzeczką Polonii

13min - akcja Łukasza Mazura jednak został on zblokowany w polu karnym Polonii, goście wyprowadzają kontr atak jednak kończy się on wybiciem piłki w aut przez obrońców Pogoni

15 min - GOOOL - bramkę głową zdobył Kacper Sroka po wrzutce Rudzkiego

20min - akcja Polonii kończy się przechwyceniem piłki przez Roskosza

22min - Polonia gra agresywnym pressingiem zyskując przewagę w środku pola gry

24min - rzut rożny dla Pogoni po rajdzie Mazura

26min - Polonia ambitnie atakuje bramkę Pogoni jednak "nasi" obrońcy skutecznie przerywają akcje

31min - niecelny strzał zza pola karnego Arkadiusza Grabowskiego

33min - dośrodkowanie w pole karne Pogoni pewnie przecina Roskosz

35min - strzelał Olejnik, bramkarz Polonii wybija piłkę, rzut rożny dla Pogoni

36min - po raz kolejny wrzucaną piłkę pewnie chwyta "nasz" bramkarz

40min - oba zespoły walczą o wypracowanie sobie dogodnych sytuacji, jednak akcje kończą się na wysokości linii obronnych Polonii jak i Pogoni

43min - dwa rzuty wolne dla Polonii, skutkiem jeden bardzo niecelny strzał na bramkę Pogoni

45min - drybling i strzał Mazura, Popardowski instynktownie wybija piłkę z "okienka" swojej bramki

46min - sędzia Narewski kończy pierwszą połowę meczu

PRZERWA

47 min - start drugiej połowy meczu

50 min - dobra gra Pogoni i sporo ciekawych akcji kombinacyjnych, Polonia natomiast umiejętnie się broni

52 min - rzut rożny dla Pogoni, wrzuca Olejnik, dobre dośrodkowanie prawie znalazło drogę do bramki po próbach główek Wichra i Dziwisza

54min - mocny strzał zza pola karnego Grabowskiego - piłkę na linii bramkowej łapie Popardowski

56 min - zmiana w Pogoni - Wójtowicz za Grabowskiego

58 min - zmiana w Polonii - Żeligowski za Słowika

62 min - zmiana w Polonii - Kowalczyk za Lepaka

69 min - zarówno Pogoń jak i Polonia próbują ataków, wizualnie lepiej wygląda to po stronie Prudniczan

73 min - zmiana w Pogoni - Mateusz Rudolf za strzelca jedynej jak dotychczas bramki spotkania Kacpra Srokę

78 min - seria niedokładności w grze obu jedenastek

84 min - zmiana w Polonii - Kuglarz za Dudę

85 min - rajd Mateusza Rudolfa prawym skrzydłem, podaje wprost na nogę Rudzkiego, który minimale chybia nad poprzeczką

87min - zmiana w Pogoni - Przemysław Rudolf za Rudzkiego

88 min - na bramkę Pogoni uderza Piotr Kowalczyk, strzał łapie Roskosz

90 min - Popardowski fauluje po za polem karnym Mazura, rzut wolny dla Pogoni bez zagrożenia dla bramki gości

91min - koniec spotkania, Pogoń wygrywa 1-0