W sobotę Sparta

• autor: BovPrk, 2012-03-15 11:37

W najbliższą sobotę o godzinie 15 Pogoń zagra w Paczkowie drugie ligowe spotkanie tej wiosny. Przeciwnikiem będzie Sparta.

Zespół sobotnich gospodarzy to solidna ligowa drużyna środka tabeli. W ubiegłym sezonie Sparta zajęła ósmą pozycję w tabeli, złożyło się na to 12 zwycięstw, 4 remisy i 14 porażek (bramki 45/54). Jesienią sezonu 2010/2011 Pogoń przegrała 2:1 na Kolejowej ze Spartą, natomiast wiosną role się odwróciły i to Pogoń wracała z Paczkowa zwycięska tym samym rezultatem.

W obecnych rozgrywkach zespół Sparty zajmuje siódmą pozycję, dzięki 7 zwycięstwom i 3 remisom (6 porażek). Przed tygodniem Sparta w lokalnych derbach pokonała na własnym boisku Czarnych Otmuchów 4 : 1. Natomiast jesienią na Kolejowej był identyczny rezultat ale dla Pogoni.

Warto zaznaczyć że dla Sparty gra najlepszy ligowy strzelec obecnego sezonu Łukasz Krótkiewicz z 19 trafieniami. *

Czy Pogoń potwierdzi wysoką formę i skuteczność z zeszłego meczu, czy może to Sparta znana z twardej gry postawi ciężką do przebycia zaporę? Na pewno zapowiada się ciekawy mecz dwóch solidnych zespołów. Zapraszamy więc wszystkich kibiców w imieniu naszego klubu jak i gospodarzy na mecz do Paczkowa.

Sparta Paczków – Pogoń Prudnik, sobota 17 marzec, godzina 15:00, bilety: 5 zł, Stadion Miejski w Paczkowie, ul. Jagiellońska 7

>>Strona Internetowa Sparty<<

>>Mapa Dojazdu do Paczkowa<<

*źródło: opolskaliga.pl

autor: bartolinho2000 2012-03-15 12:05:14

Profil bartolinho2000 w Futbolowo "Warto zaznaczyć że dla Sparty gra najlepszy ligowy strzelec obecnego sezonu Łukasz Krótkiewicz z 19 trafieniami."

A tak przy okazji, to jest możliwość przejrzenia aktualnej tabeli strzelców, ale ogólnej a nie tylko Pogoni ?

autor: BovPrk 2012-03-15 13:53:21

Profil BovPrk w Futbolowo Dodałem link w cytowanym przez Ciebie zdaniu :) przekieruje on do aktualnego zestawienia strzelców, poza tym wiele innych ciekawych informacji na portalu opolskaliga.pl Polacamy

autor: bartolinho2000 2012-03-25 09:52:13

Profil bartolinho2000 w Futbolowo Dziękuje :D