W sobotę start rundy wiosennej

• autor: BovPrk, 2012-03-06 14:34

Na początek zmierzymy się z Orłem Dzierżysław radzącym sobie nieźle benieminkiem ligi.

Jutrzejsi goście po 15 jesiennych kolejkach zajmują 10 pozycję w tabeli, zgromadzili 20 punktów dzięki 5 zwycięstwom i 5 remisom, tym prostym rachunkiem 5 spotkań Orzeł przegrał. Pogoń z Orłem mierzyła się w ostatnich latach dwa razy, dwukrotnie na wyjeździe. W pierwszym padł remis 2 -2 jednak to Pogoń wyjechała z Dzierżysławia szczęśliwa gdyż grała dalej w Pucharze Polski po zwycięskiej serii rzutów karnych. Natomiast na inaugurację IV ligi w Dzierżysławiu Pogoń zremisowała 1-1.

W przygotowaniach do rundy rewanżowej Orzeł rozegrał 5 sparingów:

11.02. - Rafako Racibórz 1:2
19.02. - LKS Tworków 1:2
25.02. - Czarni Gorzyce 2:3
26.02. - FC Bilovec 2:2
03.03. - Pogoń Wojnowice 13:0

Goście doznali jednego wzmocnienia (Marek Wyszyński z Włókniarza Kietrz) oraz pożegnali trzech zawodników.

Zespół Pogoni solidnie trenuje a trener ma do dyspozycji wszystkich zawodników, na uraz stopy narzekał Grzegorz Pietruszka ale mamy nadzieję że na start ligowej wiosny Pogoń zagra najsilniejszym składem.

Pogoń Prudnik – Orzeł Dzierżysław, Stadion Miejski ul. Kolejowa 7,sobota 10.03.12, godzina 15:00

autor: junior38 2012-03-08 22:16:53

Profil junior38 w Futbolowo Na bramce bez szału. Franek był wyraźnie słabszy od Roskosza, a teraz przyjdzie mu pełnić rolę pierwszego bramkarza i zastanawiam się czy klub aby na pewno dobrze zrobił nie ściągając kogoś na bramkę. Powiedzmy, że Franek długo czekał na swoją szansę i ją wykorzysta, ale jeśli złapie kontuzję ???? To kto stanie w bramce ??? Chyba nie bramkarz z juniorów bo jak na razie, to nawet w juniorach nie wróżę mu rewelacji.

A tak w ogóle to uważam, że Kroczyński z Lubrzy broni lepiej niż Franek, więc można byłoby go chociaż wypożyczyć. Obym się mylił.

autor: multiplayer 2012-03-09 20:21:07

Profil multiplayer w Futbolowo -junior38- widać ze nie bywałeś na meczach sparingowych franek radził sobie bardzo dobrze a bramkarz z juniorów zawsze kiedy sie pojawił na placu pokazywał sie ze znakomitej strony może poza meczem z gogolinem w którym wypadł poprawnie ale z chruscicami z piotrówka i z ozimkiem miał bardzo pewne interwencje... a kroczyński jakby chciał to trenowałby po skończeniu wieku juniora pozdro

autor: fifarahas 2012-03-10 09:47:05

Profil fifarahas w Futbolowo Franiu musi trochę pograć "o coś" i uwierzyć w swoje niemałe możliwości. Wtedy będzie pociecha. Nie ma go co rugać, nawet jeśli coś zawali. Będzie dobrze.

Pogoń - GKS Grodków (1/16 pucharu OZPN)