Z Opola na tarczy.

• autor: fifarahas, 2012-02-20 14:33

Pogoń Prudnik - Victoria Chróścice : 0-3

Pogoń Prudnik - Victoria Chróścice -  0-3 ( 0-2 )

Pogoń: Czerwiński - Zając , Pietruszka, Wicher, Werner - Sroka, Masternak, Grabowski , Rudzki - Olejnik, Mazur.

Grali ponadto: Jakubiak (z juniorów), Wesołowski, Wójtowicz, Dziwisz (z juniorów), M. Rudolf (Polonia Biała).

Po trzech kolejnych porażkach, w meczach rozgrywanych na prószkowskim "orle" przyszła kolej na zmianę. Niestety zmianę wyłącznie obiektu, bowiem wynik ponownie był niekorzystny. "Opole - Północna"  szczęścia nam nie przyniósł i biało-niebiescy, czwarty już raz w tym okresie przygotowawczym, wracali do Prudnika na tarczy. Mało tego, wynik nie jest optymistyczny, gdyż drużyna łatwo straciła trzy bramki, nie strzelając przy tym żadnej. Czy zatem przyszła pora aby bić na alarm? Postanowiliśmy jeszcze się z tym wstrzymać. Przed nami spotkanie z solidnym MKS Gogolin ( 25.02.2012 ) oraz pucharowe z LZS Rusocin ( 03.03.2012 ) i jak sądzę wynik zwłaszcza tego drugiego będzie odzwierciedleniem dyspozycji z jaką drużyna przystąpi do rundy rewanżowej. Czekamy więc na kolejne sparingi z nadzieją że mimo wszystko uzyskiwane wyniki nieco się poprawią.

Pogoń 2 - 1 OLB fot. Patryk Gęsiewicz