Plebiscyt NTO na piłkarza roku 2011 na opolszczyźnie.

• autor: fifarahas, 2012-02-01 17:42

PLEBISCYT ZAKOŃCZONY -  więcej w rozwinięciu.

Plebiscyt na piłkarza roku na Opolszczyźnie zakończył się. NTO podała jego wyniki, niestety żadnemu z nominowanych piłkarzy Pogoni nie udało się dostać do zwycięskiej "jedenastki". Tomasz Roskosz otrzymał 20 głosów co dało mu 3 pozycję wśród bramkarzy, Łukasz Mazur otrzymał 5 głosów.

Zwycięska "jedenastka":

Marcin Feć (Ruch Zdzieszowice 157 głosów) - Piotr Kurc (Piast Strzelce Opolskie/Ruch Zdzieszowice 559 głosów), Paweł Żehaluk (Unia Murów 532 głosy), Tomasz Kozan (Start Namysłów 505 głosów), Arkadiusz Lalko (Start Galmet Bogdanowice 417 głosów) - Michał Glanowski (706 głosów), Bartłomiej Semik (Swornica Czarnowąsy 598 głosów), Daniel Rychlewicz (Piotrówka/Ruch Zdzieszowice 589 głosów), Sławomir Sieńczewski (TOR Dobrzeń Wielki 584 głosy) - Tomasz Schichta (Orzeł Źlinice 194 głosy), Kamil Kowalczyk (Swornica Czarnowąsy 95 głosów).

> Wyniki plebiscytu NTO na piłkarza roku na Opolszczyźnie <

Informację o plebiscycie prezentujemy niestety z pewnym poślizgiem, bowiem trwa on już od jakiegoś czasu. Jednak do jego zakończenia pozostało jeszcze całe 2 tygodnie, zatem sądzimy iż zainteresowane osoby, mimo to zdążą oddać swoje głosy. Oczywistym jest fakt, iż informacja publikowana jest z myślą o zdobyciu głosów na zawodników naszej drużyny, dlatego też poniżej podajemy procedury oddania głosu właśnie na nich.  Nominację otrzymało tym razem aż dwóch reprezentantów prudnickiej Pogoni tj. najlepszy strzelec biało - niebieskich Łukasz Mazur, oraz podstawowy bramkarz z rundy jesiennej -  Tomasz Roskosz. Na obu możemy oddać głos w następujący sposób:

Łukasz Mazur - SMS pod nr 71466 o treści pr.49

Tomasz Roskosz - SMS pod nr 71466 o treści pr.4

Ponadto cały czas dostępny jest podgląd ilości oddanych  dotychczas głosów na wszystkich nominowanych zawodników. Podgląd ten, oraz pozostałe informacje dotyczące plebiscytu, kryją się w linku poniżej.

Plebiscyt "NTO" na piłkarza roku 2011 Opolszczyzny

Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów na naszych zawodników.

Koszt SMS-a 1,23 zł z VAT.

autor: funnymen 2012-02-02 10:54:10

Profil funnymen w Futbolowo Patrząc na Songa, tylko przez pryzmat murawy boiskowej to nie ma sobie równych w Prudniku i przez długi czas nie będzie miał. Jest to naprawdę wspaniały bramkarz. W poprzedniej rundzie dane mi było oglądać pogonistów we wszystkich spotkaniach ligowych (prócz jednego) Czasami prezentował takie "parady", jakie można zobaczyć u najlepszy bramkarzy piłkarskich w Polsce i nie tylko! Więc oceniając Tomka sportowo z czystym sumieniem oddałem na niego swój głos. Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy jak duża zasługa jest Roskosza w tym, że Pogoń kończyła rundę na wysokim, trzecim miejscu.

autor: fifarahas 2012-02-05 11:54:28

Profil fifarahas w Futbolowo Trochę się tych głosów już uzbierało. Na chwile obecną - Łukasz 4 głosy, Tomasz aż 14. Źle nie ma, ale można by troszkę jeszcze podśrubować ;) 1,23 PLN żaden koszt ;)

autor: fifarahas 2012-02-16 09:33:56

Profil fifarahas w Futbolowo Łącznie 24 głosy, to raczej nie za wiele, choć w porównaniu do poprzednich plebiscytów jest poprawa. Nieporównywalnie więcej głosów zdobyli zawodnicy z ligowej konkurencji np Źlinic i Czarnowąs, gdzie wizualnie jest podobny poziom kibicowski. Czyżby zatem w tych przypadkach większe zaangażowanie wykazali zawodnicy i ich rodziny? Temat na pewno stanowi materiał do pewnych wniosków ;)

Pogoń II - LZS Czyżowice