Apel Zarządu MKS Pogoń Prudnik

• autor: fifarahas, 2012-02-01 16:40

Kolejne spotkanie w czwartek o godzinie 18:00 w siedzibie klubu przy ul. Kolejowej 7

Pierwsze spotkanie odbyło się 2 lutego, na kolejne zapraszamy w czwartek 9 lutego o godzinie 18:00 do siedziby klubu przy ul. Kolejowej 7. Każda osoba mile widziana.

Na prośbę Zarządu klubu, publikujemy na naszych łamach apel dotyczący bieżącej sytuacji i perspektyw w jakich obliczu stanął nasz klub. Oto jego treść:

" Pogoń Prudnik to najstarszy dziś piłkarski klub sportowy Opolszczyzny, powstały we wrześniu 1945 r. Klub wielce zasłużony, który przez wiele lat należał też do najsilniejszych w województwie, wywalczając  m.im. awans do II ligi państwowej. Dziś, po latach sportowego upadku, klub odbudowuje swoje znaczenie  na piłkarskiej mapie regionu. Po blisko 40 latach ma szanse zaistnieć w 3 lidze. Do tego potrzebni są jednak oddani działacze i sponsorzy. Zarząd piłkarskiej Pogoni, apeluje do miłośników piłki nożnej o wsparcie w budowie nowej, wzmocnionej struktury organizacyjnej klubu. Stwórzmy razem, nowy, silny i skuteczny Zarząd tego zasłużonego dla Prudnika klubu. Taka szansa może się już długo nie powtórzyć! Ostatni okres, wspólnego, społecznego działania pokazał, że wzmożoną pracą dzięki przychylności sympatyków, wiele można osiągnąć! Jednak dotychczasowy potencjał i formy działania Zarządu, wobec nowych wyzwań już nie wystarczają. Jest jednak wciąż możliwe aby nasz zasłużony klub, powrócił do czołówki w województwie. Aby nie zmarnować tego okresu pracy, zapraszamy wszystkich, którym leży dobro klubu na sercu, do prawdziwej współpracy! "

Osoby zainteresowane zapraszamy w czwartek 2 lutego o godz. 18.00 na stadion miejski przy ul. Kolejowej 7. Zapraszamy też w kolejne czwartki o tej samej godzinie. Telefon do prezesa Jacka Antoszczyszyna 600 937 331.

Zarząd Klubu

autor: doktordres 2012-02-01 17:27:17

Profil doktordres w Futbolowo razem mozemy wiecej wiadomo

autor: fifarahas 2012-02-05 11:56:09

Profil fifarahas w Futbolowo Apel nadal aktualny. Zainteresowane osoby, mile widziane w czwartki po godz. 18.00.

autor: BovPrk 2012-02-07 17:41:27

Profil BovPrk w Futbolowo Support Your Local Football Team !

Nowe fotki stadionu