LKS Rusocin, kolejnym rywalem w PP.

• autor: fifarahas, 2011-12-08 11:48

Poznaliśmy kolejnego rywala w rozgrywkach Pucharu Polski. Po wyeliminowaniu Unii Głuchołazy, na drodze prudniczan stanie drużyna z Rusocina.

Nasz najbliższy rywal, to reprezentant opolskiej ligi okręgowej, w której to ostatnimi czasy nie osiąga zbyt imponujących wyników i obecnie sklasyfikowany jest na odległej 12-ej lokacie w tabeli. Mimo to, rywala tego lekceważyć nie powinniśmy. Pamiętamy,  że grając jeszcze w okręgówce, mieliśmy kilka okazji do rozgrywania spotkań z LKS Rusocin i niemalże każde wymagało sporego zaangażowania aby cokolwiek ugrać. Była to wówczas drużyna która niekoniecznie naszym "leżała" a dodatkowo w tym przypadku dochodził syndrom zwiększonej mobilizacji przeciwko drużynie z większej miejscowości, często spotykany zresztą w tej klasie rozgrywkowej. Czy i tym razem Rusocin zmusi biało - niebieskich do "podkręcenia obrotów" ? Przekonamy się dopiero 3 marca 2012 o godz. 15.00. w Rusocinie.

Zakładając jednak że tę przeszkodę uda się naszej drużynie przejść, poniżej prezentujemy drabinkę rozgrywek PP, dzięki której już teraz wszyscy możemy dokonać symulacji i oceny szans naszej drużyny jak i jej potencjalnych rywali na dalszą grę w tych rozgrywkach.

Oczywiście powyższa drabinka jest tylko wycinkiem z całości, który dotyczy wyłącznie naszej drużyny i jej potencjalnych rywali. Całość dostępna jest pod tym oto adresem. Życzymy ciekawej lektury.

autor: bartolinho2000 2011-12-09 13:22:19

Profil bartolinho2000 w Futbolowo Ja obstawiam że w następnej rundzie zagramy z Polonią Nysa.

Pogoń - GKS Grodków (sparing)