Zmiana na stanowisku trenera juniorów starszych.

• autor: fifarahas, 2011-08-12 20:36

Szczegóły w rozwinięciu newsa.

W dniu dzisiejszym, poznaliśmy odpowiedz na od dłuższego już czasu trapiące zarówno kibiców jak i młodych piłkarzy klubu pytanie, odnośnie obsady trenerskiej w drużynie juniorów starszych. Dotychczasowego trenera Sebastiana Muzykę zastąpił na stanowisku nasz etatowy obrońca z drużyny seniorskiej Paweł Wesołowski. Dla wielu ta nominacja stanowić będzie sporą niespodziankę, choć biorąc pod uwagę kwalifikacje ( świeżo upieczony absolwent AWF ), przywiązanie do barw klubowych oraz znajomość zakulisowych spraw, wybór ten wydaje się jak najbardziej słuszny. Od dawna bowiem, nie tylko na naszym podwórku, obserwujemy trend charakteryzujący się  angażowaniem kompetentnych, ambitnych ludzi związanych z regionem i barwami klubowymi. Wyrażamy ogromne nadzieje iż ta nominacja przyczyni się do ustabilizowania sytuacji zwłaszcza w relacjach interpersonalnych naszych juniorów, a co za tym idzie, poprawie osiąganych wyników. Nowemu trenerowi życzymy efektywnej, przynoszącej satysfakcję pracy, licząc jednocześnie na dalsze występy w drużynie seniorów. Trzymamy kciuki !

autor: BovPrk 2011-08-13 09:42:37

Profil BovPrk w Futbolowo gratulacje Paweł - sukcesów

autor: dejw1d 2011-08-13 09:46:13

Profil dejw1d w Futbolowo słuszny wybór, powodzenia w nowej roli Pawle