Czytelnicy naszego portalu wybrali zawodnika sezonu.

• autor: fifarahas, 2011-08-02 15:40

Wczoraj późnym wieczorem, zamknęliśmy trwającą od miesiąca ankietę.

Choć faworyta tejże ankiety można było z duża dozą prawdopodobieństwa wytypować, to jednak nie potrafiliśmy się oprzeć pokusie jej przeprowadzenia. Tego typu ankiety są bowiem pewnym źródłem danych i wiedzy, którą być może uda się wykorzystać w przyszłości. Jak sądzę  stanowią także dla samych zainteresowanych, w tym wypadku naszych piłkarzy, powód do satysfakcji choć na tą chwilę wygrana w naszym plebiscycie nie wiąże się niestety z uhonorowaniem choćby skromnym upominkiem, jednak w przyszłym roku postaramy się to zmienić. W naszym plebiscycie oddano w przeciągu miesiąca 68 głosów z tego aż 25 przez zarejestrowanych użytkowników portalu www.futbolowo.pl. W trakcie jego trwania, postanowiliśmy bowiem umożliwić oddanie głosu użytkownikom niezarejestrowanym. Zabezpieczeniem przed wielokrotnym oddaniem przez nich głosu, było zapamiętywanie przez system adresu IP każdego głosującego. Sądzimy zatem iż wyniki są w dużym stopniu odzwierciedleniem nastrojów i sympatii kibicujących naszej drużynie. Przechodząc do meritum, poniżej tabela prezentująca zwycięzce oraz zawodników którzy kolejno zdobywali jak największą ilość głosów.

Lp

Schefler Marcin

Sroka Kacper

1,00%

Zwycięstwo Marcina Rudzkiego chyba dla nikogo zaskoczeniem nie jest. Matuzalem naszej drużyny, wciąż stanowi postrach defensyw naszych rywali, czego dowodem jest 18 strzelonych przez niego w sezonie bramek. Także wśród kibiców rywali - z którymi to niejednokrotnie w meczach wyjazdowych wymieniamy poglądy – nazwisko Rudzki budzi uznanie. Na dzień dzisiejszy Marcin należy do ścisłej czołówki strzelców w całej historii naszego klubu, a nie jest wykluczone że w tej klasyfikacji lideruje. Być może tę kwestie uda się niebawem zweryfikować, gdyż jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w fazie tworzenia jest książka nt. historii prudnickiego klubu.

Jak widać, oprócz naszego kapitana sporym uznaniem wśród kibiców za ubiegły sezon cieszy się bramkarz Tomasz Roskosz, który to niejednokrotnie udanymi, czasami wręcz nieprawdopodobnymi paradami ratował naszej drużynie punkty.

Dość niskie noty ulubieńców prudnickiej publiki – Olejnika i Rudolfa, wynikają prawdopodobnie z ich jesiennych wojaży zagranicznych po których długo dochodzili do wcześniejszej formy. Na domiar złego Przemkowi nie udało się zdobyć żadnej bramki, do których to przyzwyczaił kibiców we wcześniejszych występach.

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzcy, a wszystkim biorącym udział w ankiecie dziękujemy za oddane głosy i zachęcamy do równie licznego udziału w przyszłości.

Polonia Głubczyce - Pogoń