Drugi sparing także na remis.

• autor: fifarahas, 2011-07-21 10:19

Szczegóły w rozwinięciu newsa.

W dniu wczorajszym, nasza drużyna rozegrała drugi z zaplanowanych meczy sparingowych. Rywalem "biało - niebieskich"  była dobrze nam wszystkim znana Polonia Głubczyce. Podobnie jak we wcześniej rozegranym sparingu z Unią Tułowice, padł wynik remisowy, z tą jednak różnicą że zawodnicy obu drużyn pokusili się o strzelenie dwóch bramek więcej.

W naszej drużynie, sprawdzany był młody, wielce obiecujący napastnik Piotr Biedronka, który  "pokazał się" z dobrej strony na treningach. Jak się okazało, niemałe umiejętności zaprezentował również w konfrontacji z Polonistami, swój dobry występ pieczętując zdobytą bramką.

Warta odnotowania jest wysoka forma naszego bramkarza Tomka Roskosza, który przy stanie meczu 2-2 obronił karnego.

Wciąż do dyspozycji trenera Sierakowskiego nie byli wszyscy zawodnicy z szerokiej kadry klubu. Powody ich absencji są bardzo zróżnicowane, jednak przestrzegamy przed pojawiającymi się na różnych forach, także na naszym czacie informacjami które z reguły niewiele mają wspólnego z prawdą.  Nie jesteśmy w stanie każdej z nich dementować lub prostować. Zachęcamy do bazowania na naszych oficjalnych komunikatach, które to tworzymy w oparciu o informacje które otrzymujemy dzięki uprzejmości władz klubu.

Polonia Głubczyce - Pogoń Prudnik 2-2 (2-1)

Bramki: Złoczowski, Milewski ( Polonia ) - Biedronka, Maciuch ( Pogoń )

Pogoń: Roskosz - Wicher, Pietruszka, Werner, Wójtowicz - Szkolnicki, Olejnik, Masternak, Biedronka - Rudzki, Rudolf.

Grali ponadto: Maciuch, Bar

autor: proevo2012 2011-07-21 11:22:26

Profil proevo2012 w Futbolowo Będą zdjęcia?

Pogoń - Piast Strzelce Opolskie