Asy Sierakowskiego + ankieta.

• autor: fifarahas, 2011-07-01 17:56

Nadszedł czas wyróżnień i plebiscytów.

W ubiegłym tygodniu, zaraz po ostatnim treningu sezonu 2010/2011, w budynku klubowym, odbyło się kameralne spotkanie zawodników, sztabu trenerskiego oraz działaczy, na którym pożegnano miniony sezon. W trakcie spotkania, nasz szkoleniowiec zdecydował się wyróżnić trzech zawodników Pogoni, za szczególne zasługi oraz zaangażowanie na przestrzeni minionego sezonu.

Pierwszym z wyróżnionych, został kapitan Marcin Rudzki, jako najlepszy strzelec drużyny a także jeden z najlepszych strzelców w lidze. Przypomnę że Marcin był autorem aż 18 trafień, występując we wszystkich ligowych spotkaniach. Na boisku spędził łącznie 2545 minut, jedynie o 83 minuty mniej aniżeli liderujący w tej kategorii Grzegorz Pietruszka.

Drugim wyróżnionym, został właśnie wspomniany wyżej Grzegorz , za jak to określił trener - wzorową frekwencję na treningach. Trzeba przyznać że zaangażowanie w treningi bardzo korzystnie wpłynęło na formę tego zawodnika. Przez cały sezon imponował on równą wysoką formą, bardzo rzadko myląc się przy interwencjach w defensywie, często z kolei  naprawiając błędy kolegów.

Trzecim wyróżnionym zawodnikiem został Kamil Masternak z tytułem "odkrycie sezonu". Szczególnie w tym przypadku trudno się z trenerem nie zgodzić. Mimo że kilku innych zawodników, także poczyniło ogromne postępy, to jednak Kamil zaliczył typowe "wejście smoka". W drużynie pojawił się jako obiecujący junior i w przeciągu kilku miesięcy stał się jednym z podstawowych zawodników. 1439 ligowych minut na czwartoligowych boiskach w debiutanckim sezonie w wykonaniu zawodnika, który dopiero za kilka dni osiągnie pełnoletniość, to naprawdę coś.

Ciekawi jesteśmy, który z zawodników całej kadry prudnickiej Pogoni, cieszy się największym uznaniem czytelników portalu www.pogonprudnik.pl. Aby się o tym przekonać, tradycyjnie już na zakończenie rundy,a w tym wypadku także i sezonu, uruchomiliśmy ankietę na zawodnika sezonu, w której zalogowani użytkownicy, będą mogli oddać głos na jednego z zawodników.

Ankieta jest dostępna w dolnym prawym rogu naszej strony. Konieczne jest zatem zjechanie myszką na sam dół strony, aby ankieta była widoczna.  Na liście , znajdują się personalia wszystkich zawodników, także tych którzy zaliczyli jedynie symboliczne epizody w spotkaniach ligowych.  Ankieta będzie aktywna przez miesiąc, tj do 1 sierpnia do godz. 22.00. Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów.

autor: jankes1900 2011-07-02 20:31:03

Profil jankes1900 w Futbolowo A co z Kamilem Perewiznym? Wywalczy miejsce w składzie?

autor: fifarahas 2011-07-02 21:32:15

Profil fifarahas w Futbolowo Wiosną był raczej dzokerem, lecz markę wyrobił sobie dobra. Trudno powiedzieć czy będzie nadal u nas grał, gdyż sprawę utrudniają dojazdy. W każdym razie dobrze by było aby został.

autor: junior38 2011-07-03 23:35:00

Profil junior38 w Futbolowo Asy, asy, asy. Same asy ... w drużynie są też cieniasy ;)

autor: fifarahas 2011-07-04 03:30:37

Profil fifarahas w Futbolowo Kogo masz mianowicie na myśli? Mnie jakoś nie specjalnie utkwił taki zawodnik w pamięci. Owszem były słabsze występy co niektórych ale trzeba pamiętać że to piłka amatorska i nie wiem czy jest sens kogoś glebić. Zresztą, po to są aktywne komentarze aby wyrażać opinie. Zapraszam :)

autor: fifarahas 2011-07-06 07:06:53

Profil fifarahas w Futbolowo Przypomnę jeszcze o forum, które lata świetności święciło za czasów gry w okręgówce. Ostatnio, całkowicie już zapomniane.

autor: jankes1900 2011-07-19 14:16:30

Profil jankes1900 w Futbolowo o jakim forum mowa?

autor: fifarahas 2011-07-19 17:27:13

Profil fifarahas w Futbolowo www.pogonprudnik.fora.pl To forum było początkiem zorganizowanego ruchu kibiców, który gdzieś po drodze rozmienił sie na drobne. A szkoda. Nie wiem na ile realne jest powstanie czegoś na ten wzór.

autor: jankes1900 2011-07-19 18:25:28

Profil jankes1900 w Futbolowo Pomysł był ciekawy, forum jednak padło.

Pogoń Prudnik - Victoria Cisek